Újabb változás az egészségügyben: államosítják a CT- és MR-vizsgálatokat
A változás jövő év novemberétől lép életbe, a magánszolgáltatókat senki nem tájékoztatta, hogy kiebrudalják őket a kórházakból.
Újabb változás az egészségügyben: államosítják a CT- és MR-vizsgálatokat
A változás jövő év novemberétől lép életbe, a magánszolgáltatókat senki nem tájékoztatta, hogy kiebrudalják őket a kórházakból.
Veszélyben a betegellátás – Életmentő gyógyszerből lehet hiány
A Sanofi több humán inzulin gyártását szünteti meg, a megszűnő készítmények miatt a terápiaváltás sokféle nehézséget okoz majd a nyáron.
Kirúgták az OGYÉI főigazgatóját
Szentiványi Mátyás öt évig vezette a gyógyszerhatóságot.
Ez rengeteg beteget érint: júliustól hiány lesz egy létfontosságú gyógyszerből
Az egészségügyért felelős államtitkár levelet írt a háziorvosoknak, ellátási problémák lehetnek.
Fellélegezhetnek a beszállítók - Nyáron kifizetik a kórházi adósságok felét
Május végéig 75 milliárd forint kifizetetlen számla gyűlt össze az egészségügyben, de jövőre lesz megoldás, egy nagyobb forrásbevonással 60 milliárd pluszt kapnak a műszaki, üzemeltetési ágazatok, mondta Takács Péter egészségügyért felelős államtitkár.