Nagybevásárlást tartott a hazai nagybank, százmilliók cseréltek gazdát
Az OTP javadalmazási politikájának részeként vásárolt a saját részvényeiből.
Nagybevásárlást tartott a hazai nagybank, százmilliók cseréltek gazdát
Az OTP javadalmazási politikájának részeként vásárolt a saját részvényeiből.
Csak a Telekom körül volt némi sürgés-forgás a piacon
A budapesti részvénypiac enyhe emelkedéssel indított a keddi kereskedést.
Irán letudva: esik az olajár, megnyugodott a forint is
A hétvégén lezajlott, amitől már a múlt héten mindenki félt. Így aztán most újra 90 dollár alá került a Brent olajtípus, a részvényárak emelkednek.
Az OTP lett a sztár, történelmi csúcsok dőltek
Emelkedő forgalom mellett nőtt a héten a Budapesti Értéktőzsde (BÉT) részvényindexe, a BUX 67 289,07 ponton, új történelmi csúcson zárt pénteken, 761,66 ponttal, 1,14 százalékkal magasabban, mint egy héttel korábban.
Szédítő magasságban zárt a magyar tőzsde
Új történelmi csúcson zárt pénteken a BUX: az OTP és a Mol részvényei húzták felfelé az indexet. A forint gyengült a főbb devizákkal szemben.