Először bukott előfizetőket a Netflix
Miután nyolc év után először csökkent a Magyarországon is jelen lévő Netflix internetes tartalomszolgáltató felhasználóinak száma az Egyesült Államokban, és a vártnál kevésbé nőtt az előfizetők száma az országhatáron túl, jelentősen esett a cég árfolyama a New York-i tőzsdén - írja az MTI.




