Tovább halmozódik a kórházi adósság
Márciusban 33 milliárdra nőtt a kórházi tartozásállomány, további 12 milliárdos adósságot halmozott fel négy betegellátást is végző egyetem - derül ki a Magyar Államkincstár (MÁK) honlapjára feltett összesítésből, amely kiemeli a Szegedi Tudományegyetem (5,0 milliárd forint) és a Pécsi Tudományegyetem (4,8 milliárd forint) adósságát. A gyógyító egyetemeknél a növekedés 4,3 milliárd forint volt egyik hónapról a másikra.




