Kórházba hívták az ápolók a Pénzügyminisztérium munkatársait
A Független Egészségügyi Szakszervezet meghívta a kórházakba a Pénzügyminisztérium munkatársait, hogy lássák, milyen körülmények között dolgoznak ott az emberek.
Kórházba hívták az ápolók a Pénzügyminisztérium munkatársait
A Független Egészségügyi Szakszervezet meghívta a kórházakba a Pénzügyminisztérium munkatársait, hogy lássák, milyen körülmények között dolgoznak ott az emberek.
Túlhajszoltnak érzik magukat a romániai dolgozók
Az Európai Unióban a Romániában élők dolgoznak a legkevesebbet, és akik harcolnak a munka frontján ebben az országban érzik úgy a leginkább, hogy túlhajszolják őket. Eközben az infláció jóval meghalad a béremeléseket.
Prognózis: jövőre vigadhat a magyar, de vannak, akik kimaradtak a jóból
Gigantikus nettó béremelkedést jósol egy banki elemző a kormány óriási osztogatásának eredményeként. Ehhez az inflációnak úgy kell alakulnia, ahogy az MNB jósolja. Egy másik elemző szerint nagy különbségek lehetnek az egyes ágazatokban dolgozók esetén.
Döntött a kormány a rendőrök és a katonák béremeléséről
Tízszázalékos béremelésről döntött a kormány a rendőrök és a katonák esetében - közölte a miniszterelnök hétfőn a Facebook-oldalára feltöltött videóban az MTI szerint.
Kőbe vésték a minimálbért, óránként legalább 1150 forintot jelent
Jövőre a minimálbéres óradíj 1150 forint lesz. A garantált bérminimum havi összege 260 ezer forintra emelkedik.