Béremelésről döntött a kormány: idén 52 milliárdból emelnek a rendőröknek és a katonáknak
Jelentős béremelést jelentette be a kormány: két lépcsőben, szeptemberben, majd januárban tovább emelik a rendőrök és a katonák illetményét, valamint megállapították a határvadászok bérét is. Erre idén közel 52 milliárd forintot fordítanak. A határvadászok a kiképzést követően 400 ezres illetményre számíthatnak.




