BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 1,48 %
header

béremelés

09.
21.
17:24

Kifütyülték a kormányt az orvosok - piros lapot kaptak Káslerék

Alaposan tévedett, aki azt hitte, hogy a Magyar Orvosi Kamara szombati nagygyűlésén az egészségügy és az orvostársadalom jövőjével kapcsolatban feltett konkrét kérdésekre konkrét válaszokat kap a döntéshozóktól. Horváth Ildikó egészségügyért felelős államtitkár és Szalay-Bobrovniczky Vince, a Miniszterelnökség helyettes államtitkára válaszok helyett inkább a 2010 óta elért eredményeket ismételgette volna, ha a füttykoncert és a piros lapok intenzív lobogtatása nem fojtotta volna többször is beléjük a szót.

Szerző(k):
Szepesi Anita