Autósok, figyelem: egyre több magyarországi benzinkutat bezárnak
A legnagyobb magyarországi üzemanyag-forgalmazók elkezdték a benzinkútjaikat bezárni - számolt be a hvg.hu.
Autósok, figyelem: egyre több magyarországi benzinkutat bezárnak
A legnagyobb magyarországi üzemanyag-forgalmazók elkezdték a benzinkútjaikat bezárni - számolt be a hvg.hu.
Bezárásra kényszerült több Shell benzinkút
13 Shell töltőállomás zárt be ideiglenesen a koronavírus-járvány miatt - írja a Holtankoljak.hu.
Koronavírus: kiderült, hogy áraznak a benzinkutak
Szokatlan helyzetbe kerültek a benzinkutak a koronavírus-járvány ideje alatt: miközben az olaj ára több évtizedes mélypontra került és az üzemanyagokért - főleg a benzinért - emberemlékezet óta nem kellett ilyen keveset fizetni, a fogyasztás is visszaesett. Adja magát tehát a kérdés, hogy az egyes töltőállomások milyen árazási stratégiát választottak: beleállnak a versenybe, vagy az árcsökkenés egy részét lenyelik. Ennek néztünk utána a Holtankoljak.hu adatbázisának segítségével.
Tartósan olcsó lehet a tankolás a magyar benzinkutakon
Tartósan alacsony marad az olaj ára, még decemberre is csak hordónként 30 dolláron állnak a jegyzések - ismertette a K&H Bank vezető elemzője a köztévén az MTI szerint.
Még olcsóbb lesz a tankolás péntektől
Tovább csökkennek a hazai üzemanyagárak.