Üzemanyagár: hiába az árstop?
Nem csökken úgy a benzinár a magyarországi benzinkutaknál, ahogy csökkenhetne, mert a az üzemeltetők így pótolhatják a azt a veszteségüket, amit a kormány benzinárstopja okozott. Az autósok most vesztik el, amit az elmúlt hetekben nyertek.




