Több OMV-kút is hiába várta az üzemanyagot, hiány lépett fel
Van, ahol a drágább prémiumból, máshol a hatósági áras benzinből fogyott ki egy-egy OMV-töltőállomás szombaton.
Több OMV-kút is hiába várta az üzemanyagot, hiány lépett fel
Van, ahol a drágább prémiumból, máshol a hatósági áras benzinből fogyott ki egy-egy OMV-töltőállomás szombaton.
Lefölözné az olajtársaságok extraprofitját Németország
A háttérben a dízel- és benzinadó-visszatérítésről szóló vita áll, de elől az látszik, hogy a kartelltörvények módosításával a fogyasztókat terhelő extra árak könnyítését készítik elő Németországban - írta meg az MTI.
Az olcsó benzin hazájában is történelmi magasságokban az üzemanyagárak
Az Egyesült Államokban a benzin ára szombaton első alkalommal meghaladta az 5 dollárt gallononként, az AAA adatai szerint. Az üzemanyagköltségek folyamatos emelkedése miatt 40 éves csúcson van az infláció az országban. Az amerikai mércével drága csak az üzemanyagár.
Folytatódik a káosz a tankolásnál, a Mol és az OMV nem kér forgalmit
Miután a benzinár szabályozásáról szóló rendelet nem teszi kötelezővé a jogosítvány bemutatását ahhoz, hogy valaki ársapkás üzemanyagot vásárolhasson, nem mindenütt kérik ezt az autósoktól. A Mol és az OMV sem forszírozza ezt.
Magyarország kibabrál a külföldiekkel, per is lehet belőle
Nagyon nem tetszik a külföldi autósoknak, hogy nem ugyanannyiért kapják az üzemanyagot Magyarországon, mint a magyarok. Perre is vihetik az ügyet.