Ingatlankiárusításba kezd a belvárosi önkormányzat
Idén már harmadszorra hirdet meg nem lakáscélú önkormányzati tulajdonú ingatlanokat az V. kerület vezetése. Viszont a kiárusítást szépen csendben csinálja a fideszes önkormányzat: az ellenzék hiába kérte, hogy országos lapokban is hirdessék meg az eladó iroda- és üzlethelyiségeket, a kormányoldali többség ezt elutasította.



