Vége az ikonikus magyar étteremnek a pesti Belvárosban
Budapest egyik legrégebbi étterme vált a koronavírus áldozatává, miután a lezárások és az elmaradó külföldi turisták miatt fizetésképtelen lett a pesti Belvárosban működő Kárpátia - adta hírül a HVG. A vendégeket magyaros ételekkel és cigányzenével is váró étterem cégének elindult a felszámolási eljárása.




