Orbán megszólalt - szerdán újabb járványintézkedésekről döntenek
Az egészségügy felkészült a koronavírus-járvány következő hullámának kezelésére - jelentette ki szombat reggel közösségi oldalára feltöltött videójában Orbán Viktor miniszterelnök, aki szerint a járványkezeléssel kapcsolatos következő intézkedéseket a szerdai kormányülésen tárgyalja a kormány.




