BUX 138712.33 0,79 %
OTP 44550 1,3 %
header

bankszektor

12.
05.
08:00

Budapestre költözik a KGST egykori bankja

A Nemzetközi Beruházási Bank székhelye a magyar fővárosba költözik – közölte Varga Mihály a pénzintézet kormányzótanácsának december 4-i ülésén egyhangúlag meghozott döntéséről, amely egyúttal felhatalmazást adott a bank elnökének az erről szóló megállapodás aláírására. A bank budapesti székhelye várhatóan 2019 második felében nyílik meg, a tervek szerint a teljes központ két-három éven belül települ Magyarországra.

Szerző(k):
Dzindzisz Sztefan