Nem küldte ki a SZÉP Kártyákat az MKB - büntetést kapott
Az MNB 4 millió forintra bírságolta az MKB Bankot az új Szép-kártya kibocsátásának és felhasználásának szabályaira vonatkozó rendelkezések megsértése miatt. A vizsgált időszakban 100 ügyfél főkártyája esetében nem, vagy a lejáratot követően késedelmesen bocsátotta rendelkezésre az új SZÉP Kártyát.




