Rengeteg forintbankjegy ment a kukába - meddig lehet cserélni a régieket?
Tavaly közel 11 milliárd forintért gyártott bankjegyeket és érméket az MNB, közben 98 millió darab bankjegyet a csere miatt leselejtezett. A régi forintbankjegyekkel már nem lehet fizetni, de a bankokban és a postákon adnak helyettük újat. Az MNB pedig még jó sokáig megteszi ugyanezt. Buksza-kisokos.




