Sztereotípiák dőltek meg a magyar autósokról
Az utóbbi két évben a szürke gépjárművel járó, fővárosi, negyvenes férfiak kerültek a legtöbbször bajba - derül ki a Generali statisztikáiból. Az elővigyázatosság nem árt, ugyanis a személyi sérüléssel járó közúti balesetek 93 százaléka továbbra is a járművezetők hibájából történik.




