Koronavírus: kiderült, hogy áraznak a benzinkutak
Szokatlan helyzetbe kerültek a benzinkutak a koronavírus-járvány ideje alatt: miközben az olaj ára több évtizedes mélypontra került és az üzemanyagokért - főleg a benzinért - emberemlékezet óta nem kellett ilyen keveset fizetni, a fogyasztás is visszaesett. Adja magát tehát a kérdés, hogy az egyes töltőállomások milyen árazási stratégiát választottak: beleállnak a versenybe, vagy az árcsökkenés egy részét lenyelik. Ennek néztünk utána a Holtankoljak.hu adatbázisának segítségével.