Berobbant az autópiacon a kormánytámogatás
Júliusban 15 284 új személyautót helyeztek forgalomba Magyarországon, 27 százalékkal többet, mint egy évvel korábban; az év első hét hónapjában 89 830 új gépkocsit adtak el, ami 9 százalékos növekedés az előző év azonos időszakához képest - közölte a Magyar Gépjárműimportőrök Egyesülete (MGE) a DataHouse adatai alapján az MTI-vel.




