Bajban vannak az európai cégek a Bosch főnöke szerint, függővé váltak a gyártók
Az európai autóipar túlságosan függővé vált külső alkatrész-beszállítóitól, elsősorban az ázsiai félvezető és akkumulátorcella-gyártó vállalatoktól - mondta a Bosch távozó elnöke a német Frankfurter Allgemeine Zeitung lapnak adott interjúban.




