Maranellóban fektet be a Ferrari
A Ferrari 2025-ig 500 millió eurót vagyis 186 milliárd forintot fektet be közép-olaszországi maranellói és modenai üzemeibe, amivel 250 új munkahelyet teremt - írja az Autonews.
Maranellóban fektet be a Ferrari
A Ferrari 2025-ig 500 millió eurót vagyis 186 milliárd forintot fektet be közép-olaszországi maranellói és modenai üzemeibe, amivel 250 új munkahelyet teremt - írja az Autonews.
Olaszországban készül majd az Opel Insignia utóda
A Stellantis, miközben átrendezi európai gyárainak modellelosztását két új elektromos zászlóshajót készül bejelenteni. Az egyik a DS (a citroen prémiummárkája) csúcsmodellje, a másik pedig az Opel Insignia utódja - írja az Autonews.
Új autómárka jelenik meg Magyarországon
Megjelenik Magyarországon az MG autómárka, az értékesítés várhatóan az idén a harmadik negyedévben indul - közölte az importőri feladatokat ellátó Duna Motors Disztribúció Kft. az MTI-vel kedden.
Gyárbezárás Szerbiában a háború miatt
Szerbiában leállt egy autóalkatrészeket gyártó vállalat, mert az Ukrajnában dúló háború miatt nem jut hozzá a termeléséhez szükséges részegységeket, a cég ígérete szerint a termelés szüneteltetése csak ideiglenes.
Egy új autómárka gyártása érkezik Magyarországra
A Volkswagen tulajdonában lévő Audi Hungaria járműgyártás-termékportfóliója egy további konszernmárka új modelljével bővül: a győri cég 2024-től a Cupra márka egy SUV modelljének gyártását kezdi meg, amelynek előkészületei már megkezdődtek a vállalatnál.