Ausztrál hőhullám: két órára lekapcsolták az áramot
Tíz év óta nem tapasztalt hőség sújtja az ország déli részét. Victoria államban 150 ezer háztartásban nem volt áramszolgáltatás pénteken, mert a légkondicionáló berendezések használata miatt túlterheltté vált a villamoshálózat - írta az MTI híre alapján az Infostart.hu.




