Egyre durvul a helyzet az élelmiszereknél: mit csinált a Tesco, az Aldi, a Lidl és a többiek?
Az élelmiszer-pazarlás visszafogása mellett a sérült és a lejárati idejükhöz közeledő termékek megmentésére is nagy szükség van az elszálló árak miatt. A boltláncok jönnek elő újabb megoldásokkal, közben a Magyar Élelmiszerbank is magasabb fokozatba kapcsolt.




