09.
07.
13:09
Még lehet valami a T-Mobile üzletből
Az amerikai kormány támadásai ellenére még lehet valami a T-Mobil USA AT&T általi felvásárlásából, igaz, ez kevesebb pénzt jelentene a Deutsche Telekomnak.
Szerző(k):
Economx
