BUX 138808.65 -0,49 %
OTP 44800 -0,27 %
header

atomerőmű

07.
20.
09:08

Egymás után vágták le az oroszok a hálózatról az 1000 megawattos atomreaktorokat

Jóllehet tartalmát tekintve "Nincs itt semmi látnivaló, lehet továbbhaladni" jellegű kommunikációs elhárítást folytattak a hivatalos orosz szervek, az biztosan nem üzemszerű működést jelez, hogy egy héten belül két atomerőműben is nukleáris reaktorokat kellett leállítani váratlan hiba miatt Oroszországban. Pont úgy, mint egy ideje Pakson.

Szerző(k):
Komócsin Sándor
Szabó István M. ,