Újabb törvénymódosítással gyorsítanák a paksi atomerőmű építését
Az atomenergiáról szóló törvény és a nemzetgazdasági szempontból kiemelt jelentőségű beruházások megvalósításának gyorsításáról és egyszerűsítéséről szóló törvény módosításáról tárgyalt az Országgyűlés szerdán. Az ellenzék szerint nem az engedélyezés felgyorsításával kellene behozni a Paks II. beruházás csúszását. A Fidesz szerint az előterjesztés megfelelően szolgálja a paksi atomerőmű kapacitásának fenntartásával kapcsolatos beruházás megvalósítását.



