BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
header

áruhitel

03.
31.
11:11

Roham az \"ingyenpénzért\" a magyar boltokban - beavatkozik a Tesco, az Aldi és a CBA

Az MNB és öt országos kiskereskedelmi áruházlánc friss együttműködési megállapodása révén a fogyasztók vásárlásaik helyszínén és az áruházak kommunikációs csatornáin is pénzügyi tudatosságot fejlesztő információkat kapnak, például a háztartási költségvetés megtervezéséről, s a felelős hitelfelvételről. A megállapodás annak apropóján is jött létre, hogy sok éves csúcsra pörögtek az áruhitelek a nagy hazai láncok boltjaiban a tavaly karácsonyi időszakban.

Szerző(k):
K. Gergely Kiss