A magyarok kétharmadával szembementek Orbánék a tesztek árával
A magyarok harmada se ért egyet azzal, hogy a kormány hatósági árat vezetett be a koronavírus-tesztekre. A többség szerint ez messze nem elegendő lépés, ingyenes tesztet akar a lakosság majdnem kétharmada - derül ki a Napi.hu számára a Pulzus Kutató által készített friss közvélemény-kutatásból.




