Odacsapnának a V4-ek - Brüsszel is melléjük állt
A visegrádi országok szigorúbb fellépést szorgalmaznak a tisztességtelen forgalmazói magatartásokkal szemben - közölte az Agrárminisztérium (AM) az MTI-vel.
Odacsapnának a V4-ek - Brüsszel is melléjük állt
A visegrádi országok szigorúbb fellépést szorgalmaznak a tisztességtelen forgalmazói magatartásokkal szemben - közölte az Agrárminisztérium (AM) az MTI-vel.
Továbbra is áll a bál az alma ára miatt
Továbbra sincs megállapodás a termelők és a felvásárlók között a léalma felvásárlási árának emeléséről, ezért a szabolcsi gazdák a jövő héten újabb feldolgozóüzemnél tartanak demonstrációt, és továbbra sem szállítanak gyümölcsöt az üzemekbe - közölte a Magyar Gazdakörök és Gazdaszövetkezetek Szövetsége (Magosz) szerdán az MTI-vel.
Újabb nagy lehúzás a régiós boltokban?
Szerbiában sokkal többe kerülnek egyes termékek, mint Németországban, pedig az átlagfizetések között komoly szakadék tátong.
Nem Magyarországon lesz a legdrágább az áram
Lengyelországban a következő évtized a drága energiáról szól majd - jósolják szakértők, mert még mindig főként szénerőművekkel termelik az elektromos energiát.
Lesz gázáremelés - újabb ország esett el
Románia után Lengyelországban is lesz gázáremelés, igaz, az elmúlt években zuhant az energiahordozó ára. A drágulás a lakosság kevésbé érzi majd meg, mint a vállalatok.