Itt a béke: szövetségben a két mobilóriás
Globális szabadalmi licencszerződéssel és technológiai együttműködési megállapodással zárta le az Apple és az Ericsson a két vállalat között folyó összes szabadalmi vitát.
Itt a béke: szövetségben a két mobilóriás
Globális szabadalmi licencszerződéssel és technológiai együttműködési megállapodással zárta le az Apple és az Ericsson a két vállalat között folyó összes szabadalmi vitát.
A magyarok sokat fizetnek egy jó mobilért, bezzeg a határ túlodalán...
Magyarországon nem csak fizetésekhez képest, hanem nominálértéken is sokat kell fizetni egy jó mobilért és tisztességes előfizetésért. Megnéztük, hogy miként is állunk Európában.
Az Apple megint meglepetést okozott
Az Apple pénzügyi évének negyedik negyedéves profitja 31 százalékkal emelkedett éves alapon, miután az iPhone-ok iránt megugrott a kereslet Kínában. A cég részvényeinek árfolyama közel 3 százalékot emelkedett a zárás utáni kereskedésben.
Ennél sokkal rosszabb jön - erre készülhetünk
A korábban már látott piaci összeomlásokhoz hasonló közelít, erre készüljön fel mindenki - figyelmeztet Carl Icahn, milliárdos befektető.
Az Apple 2019-re felkészül az elektromos autók gyártására
Az Apple-nek az a célja, hogy 2019-re képes legyen elektromos autót gyártani, s ezért felgyorsította az erre irányuló erőfeszítéseit - közölte keddi számában a The Wall Street Journal.