Rossz hírt kapott az Apple
Az okostelefonok értékesítésének visszaesése miatt csökkent az Apple árbevétele és nyeresége.
Rossz hírt kapott az Apple
Az okostelefonok értékesítésének visszaesése miatt csökkent az Apple árbevétele és nyeresége.
Ennyit ér a magyar fizetés - kijózanító adatok érkeztek
Bár az iPhone-ok árának alakulása miatt a magyarok viszonylag szűk köre kesereg, beszédes, hogy világviszonylatban itthon kell a legtöbbet fizetni a készülékért. Ráadásul hiába emelkedtek a magyar fizetések, az Apple mobiljai csak nem lettek elérhetőbbek.
Ki nem találná, hogyan indult az új iPhone-ok \"karrierje\"
Pénteken kezdik értékesíteni, de már nem lehet rendelni az iPhone egy héttel ezelőtt bemutatott új modelljének nagyobbik változatából - jelentette be az Apple.
A világ legdrágább iPhone-jait vehetik a magyarok
Magyarországon kell majd a világon a legtöbbet kifizetni egy iPhone 7-ért - írja a Portfolio.hu a Telegraph számításai alapján.
Pesszimizmus New Yorkban (frissítve)
Gyenge kezdés után veszteséges tartományban töltötték mindvégig a csütörtöki kereskedést az amerikai tőzsdeindexek.