Nagy a baj - Vaddisznókondáktól rettegnek a Balatonon
Már a turizmusra is hatással vannak a szűk utcákban grasszáló kondák - állítja Révfülöp polgármestere. A Veol pedig arról ír, hogy már esténkét az emberek nem mernek lemenni belvárosi helyekre a külvárosokból.




