Hivatalos: brutálisan sokat költ a kormány egy-egy munkahelyre
A magyar kormány több millió forintot költött minden egyes munkahelyre, amelyet az újonnan idetelepült cégek létesítettek. A k+f beruházások idecsábításának terve azonban kudarc - olvasható az Állami Számvevőszék jelentésében, amelyben az állami befektetésösztönzési és munkahelyteremtési intézkedéseket értékelte.




