BUX 139189.45 -0,22 %
OTP 44960 0,09 %
header

állampapír

09.
10.
08:04

Jön a 11 százalékos állampapír, meg akarja szorongatni az állam az OTP-t

A kockázatmentes befektetés már nem vonzó, az állampapírokból már eszközökbe szivárog át a lakossági megtakarítás. Az állam 11 százalékos kamatú papírral készül a kisbefektetők újbóli meghódítására. Az egyik nyertes az idén a befektetési alap, de az OTP-részvényt az idén semmi sem tudja megverni. Hiába esett a felére az árfolyam, még mindig ebben bíznak a legtöbben.

Szerző(k):
Herman Bernadett