Törvénybe foglaltak két újabb pofont a fővárosnak
Nagyüzem volt ma a parlamentben. A Fidesz-KDNP-többségű országgyűlés felülírta a Városligetben a fővárosi önkormányzat által elrendelt építési tilalmat, és arról is döntött, hogy az állami ünnepségek szervezői ingyenesen használhatnak fővárosi közterületeket augusztus 20. környékén.




