Egészpályás letámadás Aldi és Lidl módra
Tíz éven át ciki volt az Egyesült Királyságban, ha valakinek az autóját az Aldi vagy Lidl áruházainak parkolójában látták, aztán jött a pénzügyi válság, kevesebb lett az emberek pénze, és lejjebb adtak a nemzeti büszkeségükből a britek. Az elmúlt évtized közepétől aztán már nem csupán az alacsonyabb árak miatt járnak a német diszkontokba, amelyek nagy piaci részesedést haraptak ki a szigetország neves hazai áruházláncainak piacából. Az utóbbi tíz évben a magyar piacon is nagyot mentek a diszkontok.




