BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
header

áfacsökkentés

09.
29.
14:41

Most a gáz és az áram áfáját 27-ről 5 százalékra kell csökkenteni, javasolja a DK

Október elsejétől ismét emelkedik a lakossági gázár, folytatódik a kormányzati rezsiemelés. A Demokratikus Koalíció (DK) árnyékkormánya öt intézkedéssel vetne véget a rezsipániknak - közölte az ellenzéki párt. Egyebek mellett áfacsökkentést, a hatósági áras fogyasztási mennyiség emelését és szociális alapú támogatási rendszert javasolnak.

Szerző(k):
Domokos Erika