Vallott az NGM: ezért nőtt milliárdokkal a bevétel
Az első negyedévben 55 milliárd forinttal több fizetendő áfát vallottak be a kereskedelmi szektorban, ami 15 százalékos növekedést jelent a tavalyi év azonos időszakához képest - közölte a Nemzetgazdasági Minisztérium (NGM).




