BUX 138928.02 -0,41 %
OTP 44780 -0,31 %
header

adósmentés

08.
25.
07:05

Pénteken végre beteljesíti a kormány a régóta várt ígéretét?

A Napi Gazdaság információi szerint pénteken jelenti be a kormány a Nemzeti Eszközkezelő Társaság (NET) felállítását.A hónapok óta várt szervezet felállását, működési koncepciójának véglegesítését az nehezítette, hogy az eszközkezelővel kapcsolatos hatáskörök és feladatok megoszlottak a Nemzetgazdasági Minisztérium (NGM) és a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium (NFM) között.

Szerző(k):
Nagy Nándor László