Sztrájkfenyegetés egy patinás magyar nagyvállalatnál
Sztrájkbizottságot alakított a Dunaferrnél a Mozdonyvezetők Szakszervezete helyi tagcsoportja. Az érdekképviselet az alacsony bérek, a munkaerőhiány, és a megmaradt dolgozók megnövekedett igénybevétele miatt kezdeményezett kollektív munkaügyi vitát, de a munkáltató eddig nem volt hajlandó tárgyalóasztalhoz ülni velük - értesült a szakszervezetek.hu




