Trump a tőzsdét is megijesztette
Jelentős gyengüléssel zártak csütörtökön a New York-i értéktőzsde irányadó mutatói Donald Trump amerikai elnök bejelentésére reagálva, hogy a jövő héten 25 százalékos importvámot készül bevezetni az acél és 10 százalékot az alumínium bevitelére - írja az MTI.




