Montenegróban üzletel a 4iG
Montenegró kormánya a 4iG csoportot választotta a rendvédelmi szervek technológiai fejlesztését, valamint a kormányzati adatközpont és kapcsolódó infrastruktúra kialakítását célzó projektek megvalósítására.
Montenegróban üzletel a 4iG
Montenegró kormánya a 4iG csoportot választotta a rendvédelmi szervek technológiai fejlesztését, valamint a kormányzati adatközpont és kapcsolódó infrastruktúra kialakítását célzó projektek megvalósítására.
Újabb uniós ezermilliárdokat engedhetett el Orbán Viktor, de lázasan készülődünk a háborúra
Továbbra sincs hír a hazánk védelmi iparának megígért 6300 milliárd forintról, azonban közben gőzerővel zajlik a felkészülés a közelgő háborúra. Ezermilliárd forintokról van szó Orbán Viktor szerint.
Üzletel a 4iG és a honvédelmi tárca, 4 milliárd euró mozdulhat meg
2030-ig szóló keretmegállapodást kötött a 4iG leányvállalata a Honvéd Vezérkarral. A következő 5 évben a 4iG akár 4 milliárd euró összegig lehet beszállítója a magyar honvédségnek.
Üzent a 4iG: teljesen irreleváns számukra, ki nyeri a 2026-os választásokat
Története legerősebb pénzügyi évét zárta a 4iG csoport 2025-ben, amit rögtön egy 50 millió dolláros közel-keleti befektetés bejelentésével fejeltek meg, a globális portfóliót kezelő Mubadala befektetési társaság konvertibilis kölcsöne révén a magyar hátterű vállalatcsoport új tőkepiaci szintre léphet. Szintén érdekes, de a védelmi és űripari expanzióba kezdő, masszív nemzetközi partnerségeket építő magyar cégóriás vezetése szerint a 2026-os országgyűlési választások kimenetele immár üzleti szempontból irreleváns a csoport számára.
Erős számokat tett az asztalra a 4iG
Hétszázmilliárd forint feletti árbevételt ért el tavaly a 4iG csoport, miközben még csak most pörög fel a hadiipari üzletága.