Amerikai űripari vállalatban szerezhet tulajdonrészt a 4iG
A 4iG csoport 100 millió dollár tőkét fektethet az amerikai Axiom Space vállalatba, a felek emellett egy megaprojekt keretében föld körüli adatközpont (ODC) fejlesztését is tervezik.
Amerikai űripari vállalatban szerezhet tulajdonrészt a 4iG
A 4iG csoport 100 millió dollár tőkét fektethet az amerikai Axiom Space vállalatba, a felek emellett egy megaprojekt keretében föld körüli adatközpont (ODC) fejlesztését is tervezik.
Új fejezet kezdődik a hazai távközlés történetében
A 4iG Csoport új tagvállalataként lépett színre a 2Connect Távközlési Infrastruktúra és Hálózati Szolgáltatások Kft, amely Magyarország egyik legnagyobb, kizárólag nagykereskedelmi, vezetékes távközlési és infokommunikációs infrastruktúra-szolgáltatások nyújtó vállalata.
Holnaptól ne keresse ezeket a szolgáltatókat, nem lesznek többé
Október elsejétől végleg búcsúzik a Digi, az AH Média és az Invitech, ettől kezdve a ONE szolgálja ki a vállalatok ügyfeleit.
5G hálózatot épít a 4iG és az Ericsson
A 4iG Észak-Macedón leányvállalata az Ericssonnal vág bele zöldmezős beruházásba.
Állta a sarat a forint: fordulatot hozhatnak a következő hónapok
Hiába romlott a globális befektetői hangulat, a forint - bár tovább erősödni nem tudott - jól tartotta magát. Ez az Economx heti pénz-és tőkepiaci összefoglalója.