Kedvetlen napot zárt a tőzsde, az OTP állta csak a sarat
Bizonytalan piaci hangulatban mínuszban zárt a BUX. Csak az OTP tudta tartani a frontot.
Kedvetlen napot zárt a tőzsde, az OTP állta csak a sarat
Bizonytalan piaci hangulatban mínuszban zárt a BUX. Csak az OTP tudta tartani a frontot.
Őrület: 35 százalékot lehetett kaszálni fél nap alatt a magyar tőzsdén
A tőzsdei árfolyam kedden már a kétszeresére nőtt annak, amennyit szeptemberben a 4iG ajánlott a Rába-részvényekért. Van azonban még egy csavar a történetben.
Kihúzták a 4iG sorsjegyét a pesti tőzsdén: nem állt meg a cég szárnyalása
Folytatódott a 4iG szárnyalása a budapesti börzén: több mint tíz százalékot erősödött a vállalat. A főbb részvények vegyesen hozták le a napot.
Előzés: már többet ér a 4iG a Magyar Telekomnál
Nagyot mentek a 4iG-részvények hétfőn, a tőzsdei árfolyam látványos emelkedésével a társaság értéke (enterprise value) már meghaladja a Magyar Telekomét.
Kristálytiszta üzenet kell kedden, másképp megrekedhet a forint
Szerény erősödéssel készül a forint a nagy keddi eseményre: véleményt mondhat az MNB-elnöke a kamatcsökkentést sürgető kormányzati kommunikációról. Ez az Economx heti pénz- és tőkepiaci összefoglalója.