Még mindig hatott az új csomag a Telekomra
A nap elején kétszer is megpróbált pluszba lendülni a magyar tőzsde vezető indexe, a BUX, azonban az újabb Varga-csomag még mindig elnyomta a jó nemzetközi hangulatot, így siralmas lett az egész napos teljesítmény. A legrosszabbul a Magyar Telekom szerepelt. A válságadókkal leginkább sújtott társaság 335 forinton új történelmi mélypontot ért el napközben, és ennél a nap végén sem zárt sokkal jobban. A 337 forintos záróár 1,8 százalékos mínuszt jelentett, és technikai alapon még mindig bőven van tér lefelé, így egyelőre vételekkel nem érdemes próbálkozni, főleg hogy az osztalékvárakozások egyre közelebb vannak a 30−35 forintos sávhoz.
