





Az érintettek már bespájzoltak - évi 15 ezer tonnányi műanyagot kell kiváltani Magyarországon
Évente 15 ezer tonnányi egyszer használatos műanyagot (ételtartó dobozokat, italpoharakat, zacskókat stb.) kell kiváltani más, környezetbarátabb termékkel Magyarországon a július 1-től hatályos kormányrendelet alapján - …




