



Greenpeace: Tíz nemzeti park összesen a felét sem kapja annak, amit a kormány a vadászati kiállításba öl
„Vadászati Kiállítás: Lőttek a természetvédelemnek!” feliratot helyeztek Greenpeace-aktivisták a kiállítás egyik plakátja elé Budapesten. Az akcióval arra hívják fel a figyelmet, hogy miközben a kormány …






