Nemzeti Szociálpolitikai Intézetet hozott létre a kormány Az emberi erőforrások miniszterének irányítása alá tartozó központi költségvetési szervként, Nemzeti Szociálpolitikai Intézetet hozott létre a kormány.
Uniós pénzből gondolt a szegényekre a kormány Két, a hajléktalanokat és a szegény gyermekes családokat támogató uniós program támogatását emelte meg a kormány, mintegy két és félmilliárd forinttal.
Már a jövő évi költségvetést módosítgatja a kormány Az Egészségbiztosítási Alap, valamint a Bethlen Gábor Alap kiadásait emelte meg a kormány a jövő évi költségvetésben.
Megjelent a tervpályázat a Nagyvásártelep környékének fejlesztésére Megjelent a "Budapest Diákváros - Nagyvásártelep és környezete" elnevezésű nyílt, nemzetközi, építészeti tervpályázat. A pályaművek díjazására 37 millió forint fordítható.
Újabb tőkeemelés az Eximbanknál Az áprilisi 28 milliárdos tőkeemelés után újabb 12 milliárd forinttal megemelte az Eximbank Zrt. tőkéjét a kormány.
Három nap múlva csak digitális rádióval lehet eladni az autókat A 2020. december 21. után forgalomba helyezett, illetve bérbe adott közúti járműveket csak digitális rádióvevőkkel felszerelve lehet eladni, illetve bérbe adni - döntött a Nemzeti …
Megszüntette a kormány a Kúria elnökének a személyi védelmét A kormány a jövő év január 2-i hatállyal megszüntette a Kúria elnökének a személyi védelmét. Ekkortól a minisztereknek járó védelmet kapja, amelyet a Készenléti Rendőrség …
Öntik a pénzt a vállalati hitelprogramba A Széchenyi Kártya Programra - a jövő évi költségvetésben - további 20,3 milliárd forintot hagyott jóvá a kormány. A tervezett 31 milliárd forint növekedett ennyivel.
Maradt egy kiskapu a szilveszteri tűzijátékozásra A kormány ugyan megtiltotta a szilveszteri petárdázást, de a rendelet úgy értelmezhető, hogy magánterületen szabad a pirotechnikai eszközök használata.
Százmilliárdokat osztott szét a kormány, a sport és a turizmus most sem maradt ki A Nemzeti Hauszmann Tervre adta a legtöbbet a kormány a Gazdaságvédelmi Alapból, a lakástámogatásoktól elvett pénzből pedig a sportakadémiák és -egyesületek részesedtek.