4 milliárd sürgősségi betegellátásra Az Egészségügyi Minisztérium 4 milliárd forintot költ a sürgősségi betegellátás fejlesztésére - jelentette be Vojnik Mária a minisztérium politikai államtitkára.
A kkv-k a közbeszerzés sztárjai(?) Az első félévben a mikro-, kis- és közepes vállalkozások nyerték a közbeszerzési pénzek több mint 57 százalékát.