06.
19.
16:54
Az orvosok többsége külföldön maradna
A hálapénz megszüntetése az első lépés a magyar egészségügy rendbetételében - hangoztatta az Emberi Erőforrások Minisztériumának egészségügyért felelős államtitkára csütörtökön Budapesten, egy szakmai konferencián.
Szerző(k):
MTI
